چگونه در وب سایت ثبت نام کنم؟

 

برای دسترسی به هر بخش در وب سایت آموزشی بهزاد دربهشتی ، نیاز به ثبت نام است. از جمله دریافت سکه بصورت روزانه ، خرید اشتراک ، دسترسی به برخی آموزش های رایگان و دیگر موارد. برای این کار از منوی بالا بر روی عضویت/ورود کلیک کنید:

 

 

و در گوشی موبایل به صورت زیر کلیک کنید:

 

 

پس از کلیک بر روی این لینک صفحه زیر را مشاهده می کنید:

 

 

در این بخش اگر قبلا در وب سایت ثبت نام کرده اید شماره موبایل و رمز عبور خود را وارد کرده و وارد وب سایت شوید.اگر رمز عبور خود را به یاد ندارید می توانید با کد یکبار مصرف وارد وب سایت شوید.

 

اما اگر در وب سایت اکانت ندارید بر روی دکمه نام نویسی کلیک کنید تا صفحه زیر برای شما باز شود:

 

در بخش نام ، نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید.

در بخش شماره موبایل، شماره موبایل اصلی خود را وارد نمائید. دقت فرمائید اگر شماره موبایل را به اشتباه وارد کنید امکان ثبت نام در وب سایت برای شما وجود نخواهد داشت. چرا که کد تایید برای شماره ای که وارد می کنید ارسال خواهد شد و تا زمانی که کد تایید را وارد نکنید امکان ورود به وب سایت رو نخواهید داشت. بنابراین لطفا شماره موبایل را به صورت دقیق و بدون +98  یا بدون 0 وارد کنید:

مثلا: 9121234567

بعد از ورود اطلاعات بالا بر روی دکمه نام نویسی کلیک نمائید و منتظر بمانید تا کد تایید برای شما پیامک شود. سپس کد تایید را در بخش مربوطه که در شکل زیر نشاندار شده است وارد کنید و سپس بر روی دکمه ثبت نام کلیک کرده و وارد وب سایت شوید.

 

 

بعد از ورود به وب سایت ، لینکی با عنوان داشبورد برای شما باز می شود که می توانید به پنل کاربری خود دسترسی پیدا کنید:

 

 

اگر از طریق گوشی موبایل ثبت نام کرده اید می توانید به این لینک با کلیک بر روی منوی همبرگری بالا سمت راست دسترسی پیدا کنید. در شکل زیر می توانید این بخش را مشاهده کنید: