چگونه در وب سایت اشتراک تهیه کنم؟

 

اگر به منوی بالای وب سایت دقت کرده باشید بخشی با عنوان مطالب ویژه اعضا را خواهید دید.وقتی که روی مطالب این دسته کلیک می کنید با تصویر زیر مواجه می شوید:

این موضوع می تواند به دو علت رخ دهد.

اول اینکه شما اشتراک تهیه کرده اید اما وارد وب سایت نشده اید. برای لاگین می توانید از این لینک وارد شوید.

دوم اینکه شما هنوز اشتراک تهیه نکرده اید. برای خرید اشتراک ابتدا باید در وب سایت عضو شوید. اگر نیاز به راهنمایی دارید می توانید این آموزش را ببینید.

بعد از اینکه در وب سایت عضو شدید روی لینک داشبورد در منوی بالا کلیک کنید:

 

 

و اگر از موبایل استفاده می کنید به لینک داشبورد می توانید با کلیک روی منوی همبرگری(گوشه بالا سمت راست) دسترسی پیدا کنید:

 

 

بعد از کلیک بر روی لینک داشبورد صفحه حساب کاربری شما باز می شود:

 

 

 

با کلیک بر روی لینک خرید اشتراک صفحه اشتراکات برای شما باز می شود:

 

 

 

پلن های یکماهه ، دوماهه و سه ماهه را در تصویر مشاهده می کنید که می توانید با کلیک بر روی ثبت نام آن پلن را تهیه کنید.بطور مثال می خواهید پلن اشتراک دو ماهه را تهیه کنید.با کلیک بر روی دکمه ثبت نام از پلن دو ماهه به صفحه زیر هدایت می شود:

 

 

 

و با کلیک بر روی دکمه تکمیل خرید به صفحه بانکی منتقل می شوید و از طریق وارد کردن شماره کارت بانکی معتبر و داشتن رمز دوم و CVV2 خرید خودرا تکمیل نمائید. پس از اینکه خرید با موفقیت انجام شد شما به وب سایت بهزاد دربهشتی برگردانده می شوید و اشتراک دو ماهه برای شما فعال شده و شما می توانید به راحتی به ویدئوهای بخش مطالب ویژه اعضا دسترسی داشته باشید.

لازم به ذکر است ویدئوهای بخش اعضا به صورت روزانه بروزرسانی می شود و ویدئوهای جدید در این دسته قرار می گیرد.