چطور می توانم از وب سایت سکه مجازی دریافت کنم؟

 

شما از طریق موارد زیر می توانید از وب سایت بهزاد دربهشتی سکه های مجازی دریافت کنید:

 

 

همانطور که مشاهده می کنید ما برای هر کاری که شما در وب سایت انجام دهید برایتان سکه های مجازی در نظر گرفته ایم. این سکه ها می تواند جمع شود و شما در پنل کاربری خود آنها را تبدیل به پول کرده و برای خرید دوره های آموزشی از آنها استفاده کنید. برای دسترسی به سکه های خود کافیست که روی منوی اصلی روی لینک داشبورد کلیک کنید(فراموش نکنید قبل از همه چیز باید از این لینک وارد وب سایت شوید و اگر اکانت ندارید بخش ثبت نام در وب سایت را از این لینک حتما ببینید):

 

 

 

 

بعد از ثبت نام یا ورود به وب سایت در بالای منو لینک داشبورد را مشاهده خواهید کرد.(تصویر بالا)

اگر از طریق موبایل وارد وب سایت شده اید با کلیک بر روی منوی همبرگری در بالا سمت راست وب سایت می توانید مانند تصویر زیر به لینک داشبورد دسترسی پیدا کنید:

 

 

 

 

پس از کلیک بر روی لینک داشبورد شما به پروفایل خود هدایت می شود و صفحه زیر رو مشاهده می کنید:

 

 

 

 

با کلیک بر روی لینک سکه های من وارد صفحه زیر می شوید:

 

 

 

 

بخش شماره 1 :شما تعداد سکه هایی که تاکنون دریافت کرده اید و سطح کاربری خود را مشاهده می کنید.هر چقدر سکه ی بیشتری دریافت کنید سطح کاربری شما حرفه ای تر خواهد شد.

 

بخش شماره 2: هر کاربر می توانید در  وب سایت بهزاد دربهشتی مدال دریافت کند.

 

بخش شماره 3: شما با جمع آوری سکه های خود هم می توانید از جوایزی که در این بخش قرار گرفته استفاده کنید و هم می توانید این سکه ها را تبدیل به پول کرده و دوره های آموزشی وب سایت بهزاد دربهشتی را خریداری کنید.

 

بخش شماره 4: در این بخش می توانید سکه هایی که تاکنون دریافت کرده اید و نیز مبلغی که بواسطه تبدیل سکه های به مبلغ ریالی از وب سایت بهزاد دربهشتی دریافت کرده اید را مشاهده کنید.

 

بخش شماره 5: در این بخش می توانید سکه هایی که جمع آوری کرده اید را به راحتی و با کلیک بر روی دکمه تبدیل امتیازات به پول همه سکه های خود را به پول تبدیل کرده و در کیف پول مجازی خود نکهداری کنید و از آن برای شرکت در دوره های آموزشی وب سایت بهزاد دربهشتی استفاده کنید.

 

بخش شماره 6: ما به صورت دوره ای بین کاربران وب سایت بهزاد دربهشتی قرعه کشی برگزار می کنیم و شانس ورود به قرعه کشی تعداد سکه ها(امتیازات) شما می باشد که با مثلا 10 سکه می توانید در قرعه کشی ها شرکت کنید.(دقت فرمایید بسته به نوع قرعه کشی می تواند عدد سکه هایی که باید برای شرکت در قرعه کشی صرف کنید متفاوت باشد.عدد 10 صرفا برای آگاهی شما عزیزان است و ممکن است کم یا زیاد شود)

 

بخش شماره 7: جذاب ترین بخش وب سایت گردونه شانس آن است. شما هر 24 ساعت می توانید گردونه شانس را کاملا رایگان بچرخانید و هر روز از وب سایت بهزاد دربهشتی سکه دریافت کنید.

 

 

 

 

با کلیک بر روی دکمه بچرخان هر روز سکه بگیرید و سکه های خود را بیشتر و بیشتر کنید.

 

بخش شماره 8: با تکمیل پروفایل کاربری خود و وارد کردن نام و نام خانوادگی خود می توانید سکه دریافت کنید.بنابراین پیشنهاد می کنیم حتما به این بخش سر بزنید.چون کلی سکه در انتظار شماست.